Skrij filtre
Filtri 0
Razvrsti po :
Filtri 0
  • Črne moške japonke 120 PALMLINE
  • Črne moške japonke 120 PALMLINE
  • Črne moške japonke 120 PALMLINE
  • Črne moške japonke 120 PALMLINE
  • Črne moške japonke 120 PALMLINE
Črne moške japonke 120 PALMLINE
OLAIAN
8668713

Črne moške japonke 120 PALMLINE

6,99 €
Z davkom
  • Črne moške japonke 120 PALMLINE
  • Črne moške japonke 120 PALMLINE
  • Črne moške japonke 120 PALMLINE
  • Črne moške japonke 120 PALMLINE
  • Črne moške japonke 120 PALMLINE
Črne moške japonke 120 PALMLINE
Color :
Size :
Vodič velikosti Moja velikost je:
Ni na voljo prek spleta

Razpoložljivost v trgovinah

Japonke so namenjene osebam, ki se ukvarjajo z vodnimi športi. Lahko jih obujejo pred ali po aktivnosti. Primerne so za vse.

PREDNOSTI

Udobje nošenja

Udobje nošenja

Lahke. Prožen podplat. Plastični paščki in element med prsti.
Čas sušenja

Čas sušenja

Čas sušenja: 10 minut. Testirane so v laboratoriju pri temperaturi 23 °C.
Vzdržljivost

Vzdržljivost

Podplat iz enega sloja. Ojačan element med prsti prepreči snemanje paščka.

TEHNIČNE INFORMACIJE

Deskarji in japonke

Japonke predstavljajo ikonično obutev za deskarje na valovih. Predstavljajo simbol deskarskega življenjskega sloga, hkrati pa so odlična obutev za uporabo pred in po aktivnosti. So enostavne, praktične in enostavne za vzdrževanje. Poleg tega jih lahko enostavno obujete in sezujete, tudi če so vaše noge mokre, ne da bi pri tem morali uporabiti roke, s katerimi nosite svojo opremo.

Zasnova

Pri znamki Olaian smo pri zasnovi japonk mislili na potrebe in zahteve deskarjev, da bi poskrbeli, da bodo japonke primerne za kar se da veliko število oseb. Izdelek so oblikovale in preizkusile naše ekipe v francoskem mestu Hendaye. Globalni center za oblikovanje znamke Olaian leži na obrežju reke Bidassoa v mestu Hendaye. To nam omogoča testiranje naših izdelkov skupaj z uporabniki v morskem okolju.

Primeri uporabe

Japonke so zasnovane za občasno uporabo. Namenjene so deskarjem za hojo do bližnjih lokacij za deskanje (do 3 km dnevno), ki so lahko dostopne: raven teren in urejene poti. Primerne so za različno uporabo, še posebej za poletne aktivnosti.

Preizkus uporabe

Izdelek so pri dejanskih pogojih skupaj z zunanjimi preizkuševalci preizkušale naše ekipe.