KIMJALY Ref. 8560839 2903347

Črne ženske legice za jogo

11,99 € 19,99 € -40%

Najnižja cena v 30 dneh pred popustom je bila 19,99 €

Z DDV
Barva: ČRNA / SIVA
Ni na voljo na spletu

Razpoložljivost v trgovinah

Legice so zasnovane za jogo. So izjemno udobne. Naša ekipa je za vašo vadbo izbrala mehak bombaž in oprijet kroj.

Udobne bombažne legice iz jerseyja. Visok prilagodljiv pas podpira trebušne mišice in se prilagaja vsem postavam, tudi nosečniškim.

Okoljsko primeren pristop

Z okoljsko primerno zasnovo zmanjšujemo vpliv svojih izdelkov na okolje.

Merjenje okoljskega odtisa izdelka nam omogoča, da prepoznamo najbolj vplivne točke njegovega življenjskega cikla. S tem pristopom naše ekipe oblikovalcev lahko razvijajo izdelke, ki imajo opazno manjši vpliv na okolje.

Ukrepi, uporabljeni pri temu izdelku:
  • Picture showing Recikliran bombaž
    Material

    Recikliran bombaž

    Glavna tkanina je izdelana iz 25 % recikliranega bombaža iz proizvodnih odpadkov

    Ker želimo omejiti vpliv tega izdelka na okolje in obenem ohraniti njegove tehnične lastnosti, pri izdelavi izdelka uporabljamo recikliran bombaž. Ker je bombaž naraven material, ki za tradicionalno pridelavo porabi veliko vode in pesticidov (kar vodi do degradacije biotske raznovrstnosti in onesnaženja tal in podzemnih voda). Z uporabo recikliranega bombaža zmanjšamo uporabo bombaža v korist tkanin, namenjenih za zavrženje.

  • Picture showing Organsko pridelan bombaž
    Material

    Organsko pridelan bombaž

    Izdelek iz 60 % organsko pridelanega bombaža, brez GSO, kemičnih gnojil ali pesticidov.

    Običajna pridelava bombaža porabi veliko količino vode, gnojil in pesticidov. To vodi do degradacije biotske raznovrstnosti ter onesnaženja tal in podzemne vode. Ekološka pridelava poteka brez uporabe kemičnih gnojil, pesticidov in GSO (gensko spremenjenih organizmov), kar pomaga zmanjšati onesnaževanje tal in podtalnice.

Izvedite več o našem pristopu