Skrij filtre
Filtri 0
Razvrsti po :
Filtri 0
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
Črni ženski natikači 550 EXOTIC
OLAIAN
8611413

Črni ženski natikači 550 EXOTIC

19,99 €
Z davkom
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
 • Črni ženski natikači 550 EXOTIC
Črni ženski natikači 550 EXOTIC
Color :
Size :
Vodič velikosti Moja velikost je:
Ni na voljo prek spleta

Razpoložljivost v trgovinah

Natikači so namenjeni osebam, ki se ukvarjajo z vodnimi športi. Lahko jih obujejo pred ali po aktivnosti. Primerni so za vse.

PREDNOSTI

Udobje nošenja

Udobje nošenja

Brez elementa med prsti za večje udobje.
Vzdržljivost

Vzdržljivost

Trak je všit v podplat za večjo trpežnost.

TEHNIČNE INFORMACIJE

Deskarke in natikači

Natikači predstavljajo ikonično obutev za deskarke na valovih. Predstavljajo simbol deskarskega življenjskega sloga, hkrati pa so odlična obutev za uporabo pred in po aktivnosti. So enostavni, praktični in enostavni za vzdrževanje. Poleg tega jih lahko enostavno obujete in sezujete, tudi če so vaše noge mokre, ne da bi pri tem morali uporabiti roke, s katerimi nosite svojo opremo.

Zasnova

Pri znamki Olaian smo pri zasnovi natikačev mislili na potrebe in zahteve deskark, da bi poskrbeli, da bodo primerni za kar se da veliko število oseb. Izdelek so oblikovale in preizkusile naše ekipe v francoskem mestu Hendaye. Globalni center za oblikovanje znamke Olaian leži na obrežju reke Bidassoa v mestu Hendaye. To nam omogoča testiranje naših izdelkov skupaj z uporabniki v morskem okolju.

Primeri uporabe

Natikače smo zasnovali za redno uporabo. Namenjeni so deskarkam za hojo do težko dostopnega mesta, kjer se bodo ukvarjale s svojim športom: dolge razdalje (<5 km na dan), neravna površina. Primerni so za različno uporabo, še posebej za poletne aktivnosti.

Preizkus uporabe

Izdelek so pri dejanskih pogojih skupaj z zunanjimi preizkuševalci preizkušale naše ekipe.