Skrij filtre
Filtri 0
Razvrsti po :
Filtri 0
Temno modre moške japonke 190
  • Temno modre moške japonke 190
  • Temno modre moške japonke 190
  • Temno modre moške japonke 190
  • Temno modre moške japonke 190
  • Temno modre moške japonke 190
Temno modre moške japonke 190

OLAIAN

8788217

Temno modre moške japonke 190

11,99 €
Z davkom
  • Temno modre moške japonke 190
  • Temno modre moške japonke 190
  • Temno modre moške japonke 190
  • Temno modre moške japonke 190
  • Temno modre moške japonke 190
Temno modre moške japonke 190
Color :
Size :

Vodič velikosti

Moja velikost je:

Ni na voljo prek spleta

Razpoložljivost v trgovinah

Japonke so namenjene osebam, ki se ukvarjajo z vodnimi športi. Lahko jih obujejo pred ali po aktivnosti. Primerne so za vse.

PREDNOSTI

Ujemanje

Ujemanje

Ploski podplat. Profilni zgornji del za boljši oprijem. Ojačan pašček.
Udobje nošenja

Udobje nošenja

Podplat iz dveh slojev za boljše blaženje. Profilni podplat za oprijem.
Čas sušenja

Čas sušenja

Čas sušenja: 10 minut. Testirane so v laboratoriju pri temperaturi 23 °C.
Vzdržljivost

Vzdržljivost

Podplat iz dveh slojev je ojačan in odporen na drgnjenje.

TEHNIČNE INFORMACIJE

Deskarji in japonke

Japonke predstavljajo ikonično obutev za deskarje na valovih. Predstavljajo simbol deskarskega življenjskega sloga, hkrati pa so odlična obutev za uporabo pred in po aktivnosti. So enostavne, praktične in enostavne za vzdrževanje. Poleg tega jih lahko enostavno obujete in sezujete, tudi če so vaše noge mokre, ne da bi pri tem morali uporabiti roke, s katerimi nosite svojo opremo.

Zasnova

Pri znamki Olaian smo pri zasnovi japonk mislili na potrebe in zahteve deskarjev, da bi poskrbeli, da bodo japonke primerne za kar se da veliko število oseb. Izdelek so oblikovale in preizkusile naše ekipe v francoskem mestu Hendaye. Globalni center za oblikovanje znamke Olaian leži na obrežju reke Bidassoa v mestu Hendaye. To nam omogoča testiranje naših izdelkov skupaj z uporabniki v morskem okolju.

Primeri uporabe

Japonke so zasnovane za občasno uporabo. Namenjene so deskarjem za hojo do bližnjih lokacij za deskanje (do 3 km dnevno), ki so lahko dostopne: raven teren in urejene poti. Primerne so za različno uporabo, še posebej za poletne aktivnosti.

Preizkus uporabe

Izdelek so pri dejanskih pogojih skupaj z zunanjimi preizkuševalci preizkušale naše ekipe.