Skrij filtre
Filtri 0
Razvrsti po :
Filtri 0
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
KIPSTA
8612878

Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF

43,99 €
Z davkom
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
 • Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
Črni nogometni čevlji VIRALTO II MATADOR TF
Size :
Vodič velikosti Moja velikost je:
Ni na voljo prek spleta

Razpoložljivost v trgovinah

Čevlji so namenjeni zahtevnejšim igralcem. Primerni so za uporabo na trdi naravni podlagi ali zelo kratkih umetni travi.

PREDNOSTI

Udobje nošenja

Udobje nošenja

Zgornji del je izdelan iz visokokakovostnega usnja. Predoblikovan vložek.
Vzdržljivost

Vzdržljivost

Čevlji zagotavljajo daljšo življenjsko dobo kot povprečni nogometni čevlji.
Večsmerna fleksibilnost

Večsmerna fleksibilnost

Večsmerna prožnost s tehnologijo Flex-H in sistemom Dual Hardness.
[EN] Ball touch

[EN] Ball touch

Usnje zagotavlja prožnost in boljši občutek za žogo.
Oprijem

Oprijem

Podplat je iz naravne gume, ki je opremljen s čepi za izvrsten oprijem.
Ujemanje

Ujemanje

Jezik bo med aktivnostjo ostal na svojem mestu.
Oblazinjenost

Oblazinjenost

Vmesni podplat iz EVA blaži udarce.
Preprečuje nadraženost

Preprečuje nadraženost

Površina vložka preprečuje drgnjenje.

TEHNIČNE INFORMACIJE

Izbor velikosti

Da bo vam čim bolj udobno, priporočamo da izberete nogometni čevlje, ki so manjši od vaše običajne velikosti. Usnjeni zgornji del je naravno zelo prožen in se v nasprotju s sintetičnimi materiali raztegne in prilagodi obliki stopala. Izberite čevlje, ki so manjši od vaše običajne velikosti. Na primer, če za nogometne copate običajno nosite velikost 9-1/2 (Združeno kraljestvo), priporočamo, da za copate VIRALTO IV izberete velikost 9 (Združeno kraljestvo).

Vzdrževanje

Ali tudi vi po treningu čevlje nemudoma pospravite v torbo in jih vzamete iz torbe šele ob naslednjem treningu? Prenehajte s tem! Če želite še naprej uživati pri uporabi nogometnih čevljev, se morate za njih potruditi. Kot vse usnjene čevlje morate vzdrževati tudi nogometne čevlje. Zaradi tega smo razvili čistilni komplet za čevlje, ki ga lahko najdete na https://www.decathlon.fr/p/kit-entretien-chaussure-essential/_/R-p-339843?mc=8756736.

Usnjeni nogometni čevlji, ki zagotavljajo udobjeČevlji so namenjeni mladim igralcem. Primerni so za igranje na trdih podlagah.

Razvili smo usnjene nogometne čevlje samo za vas. Čevlji so izdelani iz visokokakovostnega usnja. Uporabljamo visokokakovostno usnje, ki je sledljivo in popolnoma skladno z vsemi predpisi. Skupaj z našim certificiranim dobaviteljem uporabljamo najboljši del usnja, da vam zagotovimo najboljšo možno kakovost na delih stopala, ki so najpogosteje v stiku z žogo.

Kaj je tehnologija Flex-H?

Da bi zagotovili optimalno prožnost pri nenadnih spremembah smeri in odrivu smo uporabili naslednjo tehnologijo. Tehnologija Flex-H se nahaja na sprednjem delu podplata in poskrbi za prožnost podplata.

Nogometni čevlji, ki na prvo mesto postavljajo stopalo

Nogometne čevlje smo razvili v sodelovanju s strokovnjakom za stopala, ki je posebej specializiran za šport in poklicni nogomet. Skupaj smo zasnovali različne tehnologije in koncepte. Posebej smo zasnovali število in položaj čepov na podplatu, da bi zagotovili najboljše razmerje med oprijemom in udobjem.

Optimalni stik z žogo

Z asimetrično postavitvijo vezalk smo povečali površino, ki je v stiku z žogo. Os, vzdolž katere so nameščene vezalke, je za 10 stopinj pomaknjena navzven. Optimalni stik z žogo izboljša kontrolo, podaje in strele. Nič vam ne bo več na poti. Poslovite se od neuspelih preigravanj in napačnih podaj. Razveselili boste svojega trenerja in soigralce.

Prednosti nogometnih čevljev Viralto II: oglejmo si podrobnosti

Pri zasnovi čevljev smo imeli v mislih samo en cilj: ustvariti udobne nogometne čevlje. Usnje na sprednjem delu stopala, podloga iz pene in imitacije semiša na peti, predoblikovan vložek s posebno površino na zgornji strani, jezik, ki je pritrjen v spodnjem delu in se ne zvija in ki zagotavlja, da se čevelj odlično prilega stopalu.

Različni podplatipregled različnih podplatov

Čevlji Viralto so na voljo s 4 različnimi podplati. Vsak podplat je zasnovan za določeno podlago: TF (Turf): gumijast podplat za trde sintetične podlage. FG (Firm Ground): čepi iz TPU za naravno ali sintetično travo. MG/AG (Artificial): podplat je posebej zasnovan za sintetične podlage. SG (Soft Ground): za mehke in blatne podlage, hibridni podplat s 6 privitimi čepi.

Nogometni čevlji Viralto

Nogometni čevlji Viralto imajo na voljo 4 udobne in prožne modele. 2 modela sta izdelana iz usnja in 2 iz sintetičnega materiala. Vsak izmed 4 parov čevljev ponuja posebne lastnosti. Na voljo so z različnimi različicami podplatov: FG, MG/AG, SG in TF. Zdaj na igrišču ne boste imeli več izgovorov.

Naša ekipa

Našo ekipo sestavljajo produktni vodje, inženirji, oblikovalci in ekipa za testiranje. Vsi člani ekipe so strastni ljubitelji nogometa. Zelo smo veseli, da vam lahko predstavimo nogometne čevlje Viralto II, ki zagotavljajo izjemno udobje po zelo ugodni ceni.

Personalizacija

Ker je vsak igralec edinstven, lahko nogometne čevlje personalizirate v naši trgovini (ime, priimek itd.).

Video