Skrij filtre
Filtri 0
Razvrsti po :
Filtri 0
  • Natikači 550 FLAME za dečke
  • Natikači 550 FLAME za dečke
  • Natikači 550 FLAME za dečke
  • Natikači 550 FLAME za dečke
  • Natikači 550 FLAME za dečke
Natikači 550 FLAME za dečke
OLAIAN
8790350

Natikači 550 FLAME za dečke

17,99 €
Z davkom
  • Natikači 550 FLAME za dečke
  • Natikači 550 FLAME za dečke
  • Natikači 550 FLAME za dečke
  • Natikači 550 FLAME za dečke
  • Natikači 550 FLAME za dečke
Natikači 550 FLAME za dečke
Size :
Vodič velikosti Moja velikost je:
Ni na voljo prek spleta

Razpoložljivost v trgovinah

Natikači so namenjeni mladim navdušencem nad vodnimi športi. Lahko jih obujejo pred ali po aktivnosti. Primerne so za vse.

PREDNOSTI

Udobje nošenja

Udobje nošenja

Brez elementa med prsti za večje udobje.
Vzdržljivost

Vzdržljivost

Trak je všit v podplat za večjo trpežnost.

TEHNIČNE INFORMACIJE

Deskarji in natikači

Natikači predstavljajo ikonično obutev za deskarje na valovih. Predstavljajo simbol deskarskega življenjskega sloga, hkrati pa so odlična obutev za uporabo pred in po aktivnosti. So enostavni, praktični in enostavni za vzdrževanje. Poleg tega jih lahko enostavno obujete in sezujete, tudi če so vaše noge mokre, ne da bi pri tem morali uporabiti roke, s katerimi nosite svojo opremo.

Zasnova

Pri znamki Olaian smo pri zasnovi natikačev mislili na potrebe in zahteve deskarjev, da bi poskrbeli, da bodo primerni za kar se da veliko število oseb. Izdelek so oblikovale in preizkusile naše ekipe v francoskem mestu Hendaye. Globalni center za oblikovanje znamke Olaian leži na obrežju reke Bidassoa v mestu Hendaye. To nam omogoča testiranje naših izdelkov skupaj z uporabniki v morskem okolju.

Preizkus uporabe

Izdelek so pri dejanskih pogojih skupaj z zunanjimi preizkuševalci preizkušale naše ekipe.