Skrij filtre
Filtri 0
Razvrsti po :
Filtri 0
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
KIPSTA
8843845

Nogometni čevlji VIRALTO III

53,99 €
Z davkom
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
 • Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
Nogometni čevlji VIRALTO III MG/AG
Color :
Size :
Vodič velikosti Moja velikost je:
Ni na voljo prek spleta

Razpoložljivost v trgovinah

Čevlji so namenjeni naprednim igralcem. Primerni so za igranje na sintetičnih podlagah.

PREDNOSTI

Udobje nošenja

Udobje nošenja

3D-mrežast zgornji del, ojačana peta in vložek Poron®.
Vzdržljivost

Vzdržljivost

Eni izmed najbolj trpežnih nogometnih čevljev na tržišču.
Prilagodljivost

Prilagodljivost

Večsmerna prožnost s tehnologijo Flex-H in sistemom Dual Hardness.
[EN] Ball touch

[EN] Ball touch

3D-mrežast zgornji del zagotavlja odličen občutek za žogo.
Oprijem

Oprijem

Večsmerni čepi zagotavljajo odličen oprijem na sintetičnih podlagah.
Ujemanje

Ujemanje

Elastičen zgornji rob se odlično prilega obliki noge.
Preprečuje nadraženost

Preprečuje nadraženost

Površina vložka preprečuje drgnjenje.

TEHNIČNE INFORMACIJE

Nov podplat MG/AG: odlična stabilnost in udobje

Za razvoj novega podplata MG/AG so strokovnjaki potrebovali 2 leti. Podplat je zasnovan za umetne podlage. Večsmerni čepi in tehnologija Flex-H na sprednjem delu zagotavljajo odličen oprijem in prožnost. Vse kar potrebujete za kontrolo žoge in delo nog.

Razvoj

Da bi določili teoretično življenjsko dobo naših izdelkov, izvajamo obsežne laboratorijske teste in dolgotrajne preizkuse na igriščih. Tako primerjamo izdelke iste vrste, ki se uporabljajo za isti namen. Z ugotavljanjem morebitnih šibkih točk izboljšamo zasnovo izdelka in tako podaljšamo njegovo teoretično življenjsko dobo.
S tem pristopom smo podaljšali življenjsko dobo izdelka za 35 % v primerjavi s povprečno življenjsko dobo podobnega izdelka.

Tehnologija Flex-H in sistem Dual Hardness

Da bi zagotovili optimalno prožnost pri nenadnih spremembah smeri in odrivu smo uporabili naslednji tehnologiji. Tehnologija Flex-H se nahaja na sprednjem delu podplata. Sistem Dual Hardness na določenih delih z različnim nivojem trdote izboljša prožnost in oporo.

Tehnologija 3D Air Mesh znamke Kipsta

Predpogoj za dobre podaje so udobni nogometni čevlji. Zgornji del s tehnologijo 3D Air Mesh. Udoben material, ki zagotavlja boljši občutek za žogo in je zračen. Sprednji del čevljev je opremljen s tehnologijo, ki zagotavlja boljši občutek za žogo.

Nogometni čevlji, ki na prvo mesto postavljajo stopalo

Nogometne čevlje smo razvili v sodelovanju s strokovnjakom za stopala, ki je posebej specializiran za šport in poklicni nogomet. Skupaj smo zasnovali različne tehnologije in koncepte. Posebej smo zasnovali število in položaj čepov na podplatu, da bi zagotovili najboljše razmerje med oprijemom in udobjem.

Optimalni stik z žogo

Z asimetrično postavitvijo vezalk smo povečali površino, ki je v stiku z žogo. Os, vzdolž katere so nameščene vezalke, je za 10 stopinj pomaknjena navzven. Optimalni stik z žogo izboljša kontrolo, podaje in strele. Nič vam ne bo več na poti. Poslovite se od napak pri preigravanju, napačnih podaj in zgrešenih strelov. Razveselili boste svojega trenerja in soigralce.

Prednosti nogometnih čevljev Viralto IIIoglejmo si podrobnosti

Pri zasnovi čevljev smo imeli v mislih samo en cilj: ustvariti najbolj udobne nogometne čevlje na tržišču. Zgornji del s tehnologijo Air Mesh, pena v predelu pete, oblikovan podplat Poron® in površina, ki preprečuje drgnjenje. Zelo elastičen zgornji del, ki se odlično prilega obliki noge.

Vzdrževanje

Ali tudi vi po treningu čevlje nemudoma pospravite v torbo in jih vzamete iz torbe šele ob naslednjem treningu? Če želite še naprej uživati pri uporabi nogometnih čevljev, se morate za njih potruditi.
Dodatki, ki jih morate imeti, da podaljšate življenjsko dobo svojih čevljev, so: - ščetka,
- komplet za nego,
- sredstvo proti neprijetnemu vonju,
- torbica za shranjevanje. Najdete jih na naši spletni strani.

Nogometni čevlji Viralto

Nogometni čevlji Viralto imajo na voljo 4 udobne in prožne modele. 2 modela sta izdelana iz usnja in 2 iz sintetičnega materiala. Vsak izmed 4 parov čevljev ponuja posebne lastnosti. Na voljo so z različnimi različicami podplatov: FG, MG/AG, SG in TF. Zdaj na igrišču ne boste imeli več izgovorov.

Naša ekipa

Našo ekipo sestavljajo produktni vodje, inženirji, oblikovalci in ekipa za testiranje. Vsi člani ekipe so strastni ljubitelji nogometa. Izjemno smo ponosni, da vam lahko predstavimo nogometne čevlje Viralto III. Udobni in tehnični nogometni čevlji po ugodni ceni.

Personalizacija

Ker je vsak igralec edinstven, lahko nogometne čevlje personalizirate v naši trgovini (ime, priimek itd.).