• Energijski gel GEL+ (60 x 32 g, limona)

Z davkom
Size :
Ni na voljo prek spleta

Razpoložljivost v trgovinah

Naša ekipa strastnih triatloncev je razvila ta gel, da vam pomaga obnoviti energijo, ko trenirate ali tekmujete več kot 3 ure naenkrat.

PREDNOSTI

Energijska vrednost

88 kcal in 22 g ogljikovih hidratov (glukoza, maltodekstrin) na ploščico.
Zmanjševanje utrujenosti

Vitamina B6 in B12 pomagata zmanjšati utrujenost.
Antioksidant

Vitamin E in cink ščitita celice pred oksidativnim stresom.
Enostavno odpiranje / zapiranje

Embalaža, ki jo je enostavno odpreti, oblikovana tako, da ostane v enem kosu.
Enostaven transport

Enostaven za shranjevanje v žepu in zlaganje, ko je prazen.
Krepi energijo

Vitamin B1 pomaga pri normalni presnovi energije.
Sestava

Sestava

Vsebuje 240 mg BCAA (aminokisline z razvejano verigo) in 20 mg kofeina.

TEHNIČNE INFORMACIJE

Izdelek zasnovan za športe vzdržljivosti

Ta gel, zasnovan za vzdržljivostne športe, ki trajajo več kot tri ure, bo opravil delo med vsemi vašimi dolgimi treningi ali tekmami (trail teki, triatloni, kolesarjenje ali maratoni). Gel vsebuje tudi BCAA (aminokisline z razvejano verigo), ki so sestavine mišičnih beljakovin. Pomembne so za obnovo mišic. Za več informacij glejte sestavine.

Kdaj zaužiti gel?

Za obnovitev energije med športom predlagamo, da začnete z energijskimi geli (ki ne vsebujejo kofeina ali BCAA). Ko pretečete tri četrtine dirke, začnite jemati energijski gel Gel+ (enega vsakih 45 do 60 minut in enega na koncu dirke). Za najboljše rezultate med tekmovanjem vzemite gel tik pred rehidracijo za boljšo asimilacijo. Pri treningu priporočamo, da s seboj vzamete vodo, če na vaši poti ne morete nikjer dobiti vode.

Kaj narediti z gelom Gel+?

60 g ogljikovih hidratov (= sladkorja) na uro športa je odmerek, ki ga nutricionisti priporočajo za treninge, ki trajajo več kot tri ure. To 32-g pakiranje gela vsebuje 22 g ogljikovih hidratov. Poleg gela priporočamo pitje 500 ml izotonične pijače na uro. Nimate možnosti, da bi s seboj vzeli pijačo? Priporočamo uporabo gela HYDROGEL+, ki je bolj tekoče konsistence in vsebuje natrij (mineral, ki ga največ izgubite s potenjem).

Izvor in uredbe

Ti geli so izdelani v Franciji. Kaj pa protidopinški standardi? Izdelek je na dan izdelave serije skladen s protidopinškim standardom AFNOR NF V94-001.