Skrij filtre
Filtri 0
Razvrsti po :
Filtri 0
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
KIPSTA
8612833

Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF

67,99 €
Z davkom
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
 • Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
Črni usnjeni nogometni čevlji VIRALTO IV TF
Color :
Size :
Vodič velikosti Moja velikost je:
Ni na voljo prek spleta

Razpoložljivost v trgovinah

Čevlji so namenjeni zahtevnejšim igralcem. Primerni so za uporabo na trdi naravni ali umetni podlagi.

PREDNOSTI

Udobje nošenja

Udobje nošenja

Usnjen zgornji del, podloga in vložek Poron®.
Vzdržljivost

Vzdržljivost

Čevlji zagotavljajo daljšo življenjsko dobo kot povprečni nogometni čevlji.
Oblazinjenost

Oblazinjenost

Visoko zmogljiva pena iz EVA Kaleidoscope® vzdolž celotnega čevlja.
Prilagodljivost

Prilagodljivost

Večsmerna prožnost s tehnologijo Flex-H in sistemom Dual Hardness.
Oprijem

Oprijem

Podplat je iz naravne gume in je opremljen s čepi za izvrsten oprijem.
[EN] Ball touch

[EN] Ball touch

Tanek in prožen zgornji del zagotavlja udoben in natančen stik z nogo.
Preprečuje nadraženost

Preprečuje nadraženost

Površina vložka preprečuje drgnjenje.
Enostavno vzdrževanje

Enostavno vzdrževanje

Kakovostno usnje zahteva dobro vzdrževanje.

TEHNIČNE INFORMACIJE

Izbor velikosti

Da bo vam čim bolj udobno, priporočamo da izberete nogometni čevlje, ki so manjši od vaše običajne velikosti. Usnjeni zgornji del je naravno zelo prožen in se v nasprotju s sintetičnimi materiali raztegne in prilagodi obliki stopala. Izberite čevlje, ki so manjši od vaše običajne velikosti.

Vzdrževanje

Ali tudi vi po treningu čevlje nemudoma pospravite v torbo in jih vzamete iz torbe šele ob naslednjem treningu? Če želite še naprej uživati pri uporabi nogometnih čevljev, se morate za njih potruditi. Kot za vse usnjene čevlje morate vzdrževati tudi nogometne čevlje. Zaradi tega smo razvili čistilni komplet za čevlje, ki ga lahko najdete v naši spletni trgovini.

Usnjeni nogometni čevlji, ki zagotavljajo udobje

Čevlji so izdelani iz visokokakovostnega usnja. V sodelovanju z našim certificiranim dobaviteljem uporabljamo najboljše dele za zagotavljanje najvišje možne kakovosti na delih stopala, ki so v stiku z žogo.

Kaj je tehnologija Flex-H?

Da bi zagotovili optimalno prožnost pri nenadnih spremembah smeri in odrivu smo uporabili naslednjo tehnologijo. Tehnologija Flex-H se nahaja na sprednjem delu podplata in poskrbi za prožnost podplata.

Pomen blaženja pri nogometnih čevljih: visokozmogljiva pena iz EVA KALENSOLE®

Ker so nogometni čevlji namenjeni igranju na trdih igriščih, imajo na voljo blaženje, ki blaži udarce. Za nogometne čevlje Viralto IV smo izbrali samo najboljše! Zato uporabljamo izključno visoko zmogljivo peno EVA Kaleidoscope®. Prednosti: 35 % več blaženja, 25 % več povratne energije, večja vzdržljivost, večja stabilnost pri temperaturnih spremembah.

Nogometni čevlji, ki na prvo mesto postavljajo stopalo

Nogometne čevlje smo razvili v sodelovanju s strokovnjakom za stopala, ki je posebej specializiran za šport in poklicni nogomet. Skupaj smo zasnovali različne tehnologije in koncepte. Posebej smo zasnovali število in položaj čepov na podplatu, da bi zagotovili najboljše razmerje med oprijemom in udobjem.

Optimalni stik z žogo

Z asimetrično postavitvijo vezalk smo povečali površino, ki je v stiku z žogo. Os, vzdolž katere so nameščene vezalke, je za 10 stopinj pomaknjena navzven. Optimalni stik z žogo izboljša kontrolo, podaje in strele. Nič vam ne bo več na poti. Poslovite se od neuspelih preigravanj in napačnih podaj. Razveselili boste svojega trenerja in soigralce.

Prednosti nogometnih čevljev Viralto IV

Pri zasnovi čevljev smo imeli v mislih samo en cilj: ustvariti najbolj udobne nogometne čevlje na tržišču. Zgornji del s tehnologijo Air Mesh, pena v predelu pete, predoblikovan podplat Poron® in površina, ki preprečuje drgnjenje. Zgornji rob iz mehke in raztegljive tkanine, ki se odlično prilega nogi in ostane med igro na svojem mestu.

Nogometni čevlji Viralto

Viralto je naša popolnoma nova linija nogometnih čevljev. 4 novi modeli nogometnih čevljev, ki so zasnovani za udobje in prožnost. 2 modela sta izdelana iz usnja in 2 iz sintetičnega materiala. Vsak izmed 4 parov čevljev ponuja posebne lastnosti. Na voljo so z različnimi različicami podplatov: FG, MG, SG in TF. Zdaj na igrišču ne boste več imeli izgovorov.

Različni podplati

Čevlji Viralto so na voljo s 4 različnimi podplati. Vsak podplat je zasnovan za določeno podlago: TF (Turf): gumijast podplat za trde sintetične podlage. FG (Firm Ground): čepi iz TPU za naravno ali sintetično travo. MG/AG (Artificial): podplat je posebej zasnovan za sintetične podlage. SG (Soft Ground): za mehke in blatne podlage, hibridni podplat s 6 privitimi čepi.

Naša ekipa

Našo ekipo sestavljajo produktni vodje, inženirji, oblikovalci in ekipa za testiranje. Vsi člani ekipe so strastni ljubitelji nogometa. S ponosom vam predstavljamo nogometni čevelj Viralto IV, ki zagotavljajo odlično udobje po najboljši možni ceni.

Personalizacija

Ker je vsak igralec edinstven, lahko nogometne čevlje personalizirate v naši trgovini (ime, priimek itd.).

Video