Športi
Moški
Ženske
Otroci
Dodatki
Akcije
Servis in storitve
POPULAR
VEČ ŠPORTOV
QUECHUA
Prevleka je zasnovana za noči v zatočišču in za zaščito spalne vreče.
Naš cilj? Ponuditi tehnično in ugodno prevleko za spalno vrečo, ki je prijaznejša do okolja. Uporabite jo v spalni vreči.
ID 8584366
Velikost: UNIVERZALNA VELIKOST
store
Prevzem v Decathlonu
map-pin
Prevzem v bližini
home
Dostava na dom
Teža: 275 g. Prostornina: 1,2 l. Vrečka za prenašanje.
Preprosto pranje v stroju. Preberite navodila za vzdrževanje.
Mere: 220 x 80 cm. Mehek poliester. Žep za vzglavnik.
23 cm x 12 cm x 10 cm.
2 let(i)
NAJVIšJA TEMPERATURA PRANJA 60 °C. - ZMEREN PROGRAM.
LIKANJE PRI NAJVIšJI TEMPERATURI PODLOGE 110 °C. - OBDELAVA S PARO LAHKO POVZROčI NEPOPRAVLJIVO šKODO.
LIKANJE PRI NAJVIšJI TEMPERATURI PODLOGE 200 °C.
STROKOVNO SUHO čIščENJE S TETRAKLOROETILENOM IN VSEMI TOPILI, NAVEDENIMI NASPROTI SIMBOLA F. - OBIčAJEN PROGRAM.
Glavna tkanina: 100.0% Poliester; Nosilna torba: 100.0% Poliester
Oblikovalski center znamke Quechua ima sedež v predelu Passy, ob vznožju gore Mont Blanc, v francoskem departmaju Haute-Savoie. Ta lokacija predstavlja odlično mesto za zbiranje naših ekip (oblikovalcev, vodji izdelkov, inženirjev itd.) ter ljubiteljev športov na prostem. Odlično za oblikovanje naših izdelkov za pohodništvo in nudenje našega strokovnega znanja.
Z okoljsko primerno zasnovo zmanjšujemo vpliv svojih izdelkov na okolje.
Merjenje okoljskega odtisa izdelka nam omogoča, da prepoznamo najbolj vplivne točke njegovega življenjskega cikla. S tem pristopom naše ekipe oblikovalcev lahko razvijajo izdelke, ki imajo opazno manjši vpliv na okolje.
100 % barve tkanine se pridobi z barvanjem vsake druge niti
Barvanje tekstila porabi velike količine vode, hkrati pa jo kadi za barvanje tudi onesnažijo. Ker želimo zmanjšati vpliv na okolje, masovno obarvamo samo eno izmed dveh niti tekstila. Tako zmanjšamo porabo in onesnaženje vode.