Skrij filtre
Filtri 0
Razvrsti po :
Filtri 0
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Modra moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
VAN RYSEL
8569821

Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi

7,99 €
Z davkom
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Modra moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
 • Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
Črna moška kolesarska majica s kratkimi rokavi
Color :
Size :

Vodič velikosti

Moja velikost je:

Ni na voljo prek spleta

Razpoložljivost v trgovinah

Majica je zasnovana za začetke v kolesarjenju v toplem vremenu.

PREDNOSTI

Prenos vlage

Prenos vlage

Znoj se hitro odvaja na zunanjo stran in majica se hitro posuši.
Žepi

Žepi

En žep z zadrgo na zadnji strani.
Svoboda giba

Svoboda giba

Ohlapen kroj: primerna za vse vrste postav.

TEHNIČNE INFORMACIJE

Okolju prijazna zasnova

Z uporabo recikliranega poliestra zmanjšujemo porabo naftnih virov, obenem pa ohranjamo lastnosti izdelkov. CO2 emisije tako zmanjšamo za 10 %, saj zamenjamo novo komponento z reciklirano.

Okoljske oznake

Decathlon se je odločil za uporabo simbola Ministrstva za okolje, ki predstavlja oceno od A do E. Ta sistem ocenjevanja je javnosti že dobro znan, saj se uporablja za belo tehniko ter v avtomobilski industriji. Naš cilj je, da širše uvajamo ocenjevalno metodo, ki jo uporabljajo maloprodaje v vseh državah. Decathlon se zelo zavzema za ta postopek po Evropi.

Kako izračunamo okoljske rezultate izdelka?

Pri Decathlonu okoljska ocena predstavlja vpliv izdelka na okolje skozi celoten življenjski cikel na podlagi različnih okoljskih kriterijev. Ta izračun je samodejen in popolnoma vgrajen v orodje za zasnovo, ki ga uporabljajo naše ekipe, kar nam omogoča, da standardiziramo naše ocenjevalne metode ter integriramo okolje v proces zasnove izdelka.

Uravnavanje vlage

Zračni upor odraža sposobnost pretoka zraka skozi material: 482 l/m²/s.
Večji je, večji je pretok zraka skozi komponento in bolj se lahko znoj na koži suši, manjša je prepojenost materiala.

Hitrost razprševanja odraža hitrost sušenja: 8,25 mm/s. Hitrejše je razprševanje, več površine je izpostavljeno zraku, kar pospeši sušenje materiala in preprečuje prepojenost.

Nasveti za vzdrževanje

Perite v pralnem stroju na 30°C. Program za občutljivo perilo. Oblačilo obrnite na notranjo stran. Ne dodajajte mehčalca. Sušite na vrvi za sušenje na toplem in zračnem mestu. Ne sušite v sušilnem stroju. Ni primerno za kemično čiščenje. Ne dodajajte belila. Ne sušite na grelnem telesu.

Testiranje izdelkov

Naša ekipa oblikovalcev s sedežem v B'Twin Village v Lillu si nenehno prizadeva izboljšati udobje uporabnikov pri kolesarjenju. Obsedeni smo z oblikovanjem izdelkov, ki ustrezajo specifičnim potrebam kolesarjev in zagotavljajo brezskrbno kolesarjenje brez vsakršnih ovir.Oblikovane izdelke nato testiramo na terenu, kajti prepričani smo, da jih lahko nenehno izboljšujemo le s preizkusi v realnih razmerah, v kakršnih boste izdelke med kolesarjenjem uporabljali tudi sami.