Skrij filtre
Filtri 0
Razvrsti po :
Filtri 0
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
DOMYOS
8669507

Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke

17,99 €
Z davkom
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
 • Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
Rožnata obojestranska jakna 500 za otroke
Color :
Size :
Vodič velikosti Moja velikost je:
Ni na voljo prek spleta

Razpoložljivost v trgovinah

Jakna bo otrokova nova najboljša prijateljica pri razvijanju samostojnosti. Ena stran je enobarvna, druga ima vzorec.

PREDNOSTI

Enostavno odpiranje / zapiranje

Enostavno odpiranje / zapiranje

Široka zadrga in sistem zapenjanja za več otrokove samostojnosti.
Prezračnost

Prezračnost

Material odvaja toploto in znoj ter otroka ohranja suhega.
Raztegljivost

Raztegljivost

Raztegljiv material za enostavno oblačenje in neovirano gibanje.
Pokritost

Pokritost

Ker je hrbtni del daljši, je otrokov hrbet stalno pokrit.
Mehkoba

Mehkoba

Zelo mehek in raztegljiv material

TEHNIČNE INFORMACIJE

Zakaj obojestranska jakna z zadrgo?

Do petega leta otroci ne prepoznajo, če so narobe oblekli oblačilo. Da bi bili bolj samostojni in se sami oblačili, je naša ekipa oblikovalcev zasnovala jakno z zadrgo, ki je enostavna za uporabo. Kot dodaten bonus za starše: je obojestranska! Praktična lastnost v primeru, če vaš malček popacka jakno!

Otroci in izzivi z oblačenjem

Pri 2 ali 3 letih otroci začnejo pridobivati samostojnost tako, da se začnejo sami oblačiti. Želi otrok samostojno delati stvari, vendar mu včasih ne uspeva? Zapenjanje jakne, oblačenje hlač, puloverja ... vse to je lahko težavno za malčke!

Pomagamo otrokom, da se sami oblečejo

Naša ekipa oblikovalcev si je sama zastavila izziv, da bo pomagala otrokom, da se lahko čim prej samostojno oblačijo. Uporabljamo zadrge, ki so enostavne za zapenjanje, raztegljive materiale, široke ovratnike in kroje, da se otroci ne bodo zapletali, vidne oznake, da bodo oblačila pravilno oblečena itd. Z malo pomoči se bo otrok postopoma samostojno oblačil.

Sodelovanje s fizioterapevtom

Naše izdelke snujemo s pomočjo fizioterapevta, da bi lahko razumeli, kako s pomočjo oblačil pomagati otrokom k samostojnosti. "Izziv je, da otrokom preprečimo, da bi izgubili samozavest. Morate jim postaviti naloge, za katere vidijo, da jih lahko sami opravijo. To bodo ponavljali, dokler ne postanejo bolj samostojni in začnejo uporabljati te zadeve tudi na drugih stvareh," nam razloži Agathe, naša partnerka fizioterapevtka.

1h fizične aktivnosti dnevno

Ste vedeli, da SZO priporoča, naj bo malček dnevno fizično aktiven vsaj 180 minut? In vsaj 60 minut, če je starejši od 3 let? Redna fizična aktivnost je zelo pomembna za fizični in mentalni razvoj otroka. Zgodnje učenje zdravih navad lahko pomaga omejiti zdravstvene težave kasneje v življenju.

Video