Športi
Moški
Ženske
Otroci
Dodatki
Akcije
Servis in storitve
POPULAR
VEČ ŠPORTOV
DOMYOS
Legice z visokim pasom za vadbo ali vsakodnevne aktivnosti.
Legice so polne nepogrešljivih detajlov, od raztegljive tkanine do visokega pasu, ki oblikuje vašo postavo.
ID 8643703
store
Prevzem v Decathlonu
map-pin
Prevzem v bližini
home
Dostava na dom
Tkanina, ki diha in se hitro suši, da vam bo med vadbo udobno.
Gibajte se. Te pajkice so zasnovane za vse vaše gibe.
Športajte samozavestno. Tkanina je neprosojna tudi, ko se raztegne.
Naj vam bo udobno tudi, ko se lotite najzahtevnejših vadb. Točno to ponujajo raztegljive in oprijete legice. Poleg tega, da vas pokažejo v najboljši luči, so zelo udobne za nošenje!
Telovadite brez skrbi!Zaradi visokega pasu ostanejo na mestu tudi med gibanjem.
Udobje na prvem mestuLegice zagotavljajo maksimalno udobje med vadbo po zaslugi mehke, zračne tkanine.
Seveda. Vsi materiali, ki jih uporabljamo, morajo uspešno prestati naše zahtevno testiranje. S tem zagotovimo udobje in varnost. Testiramo obstojnost barv, odpornost na ponavljajoče se pranje, odvajanje znoja in drugo. In po tem? še ni vse. Potem naše izdelke preizkusijo športniki. Skrbno poslušamo in analiziramo njihove povratne informacije ter naredimo potrebne izboljšave. In šele potem je športna oprema pripravljena na uporabo!
2 let(i)
NAJVIšJA TEMPERATURA PRANJA 60 °C. - ZMEREN PROGRAM.
NAJVIšJA TEMPERATURA PRANJA 95 °C. - OBIčAJEN PROGRAM.
DOVOLJENO JE KATERO KOLI BELILNO SREDSTVO.
MOžNO JE SUšENJE V SUšILNEM STROJU. NIZKA TEMPERATURA, NAJVIšJA TEMPERATURA IZPUšNEGA ZRAKA V BOBNU 60 °C.
STROKOVNO SUHO čIščENJE S TETRAKLOROETILENOM IN VSEMI TOPILI, NAVEDENIMI NASPROTI SIMBOLA F. - OBIčAJEN PROGRAM.
Glavna tkanina: 13.0% Elastan, 87.0% Poliester
Z okoljsko primerno zasnovo zmanjšujemo vpliv svojih izdelkov na okolje.
Merjenje okoljskega odtisa izdelka nam omogoča, da prepoznamo najbolj vplivne točke njegovega življenjskega cikla. S tem pristopom naše ekipe oblikovalcev lahko razvijajo izdelke, ki imajo opazno manjši vpliv na okolje.
Izdelek je narejen iz najmanj 100% preje, pobarvane s tehniko barvanja dope.
Z uporabo tega postopka barvanja lahko zmanjšamo emisije CO2, povezane s proizvodnjo barvanega tekstila, za vsaj 46 % v primerjavi z običajnim barvanjem.